Moja ponuka

Ako univerzálny a vyhratý DJ ponúkam hudobnú produkciu v širokom spektre od svadieb, eventov, osláv, stužkových po špecializované diskotéky zamerané na roky 80. a 90., zo začiatku tohto tisícročia, končiac súčasnou komerčnou a klubovou scénou. Špecializujem sa na Latino hudbu ako klasickú tak aj súčasnú komerčnú.

Ponúkam aj niekoľkohodinovú elektro-swingovú show prestriedanú klasikou od rokov 30. minulého storočia v rytmoch charlestonu, dixielandu, jazzu, twistu, jivu.  Po dohode viem potiahnuť zábavu aj v štandardných a latinskoamerických tancoch, keďže som v minulosti hrával venčeky pre tanečné školy a v archíve mám stovky skvelých tanečných piesní. Valčík , slow fox, foxtrot, slow watz, qickstep ale aj rumba, samba, merengue, cha-cha, salsa, bachata a pod., nechýbajú v mojom repertoári. Medzi ďalšie špecializácie patrí “rockotéka”, čiže diskotéka vyskladaná s rokových hitov najrôznejších žánrov. Od najznámejších hitov až po skutočné vychytávky pre fajnšmekrov. Na konte mám niekoľko rockových svadieb a rockových akcií k plnej spokojnosti publika. Aj skúsení DJi musia uznať, že hrať celý večer rockovú hudbu, nie je žiadna sranda. Je to úplne niečo iné, ako odohrať polhodinové kolo najväčších “rocko-peciek”, ktoré zvládne popúšťať hocikto, kým sa ľudia natriasajú.

Archív je bohatý, sú to tisíce piesní klipov a karaoke songov, takže o zábavu nikdy nie je núdza. Za dve desaťročia som nazbieral asi 2500 CD a 1000 CD maxisinglov, ktoré už však na akcie nenosím. Ako väčšina DJov som prešiel na comp. Celkovo sa v mojom archíve nachádza asi 50 000 piesní a videoklipov, čo mi umožňuje plniť aj Vaše najskrytejšie hudobné želania. Ak som vás zaujal a potrebujete DJa, neváhajte ma kontaktovať. Rád s vami podiskutujem o vašich predstavách.

Ako majiteľ veľkého zvukového systému s výkonom 40 000W som schopný ozvučiť priestory od tých najmenších až po veľké námestia vo veľmi vysokej kvalite za prijateľné ceny. Spolu so zvukovou réžiou mám kompletné technické zabezpečenie pre ozvučenie akejkoľvek kapely koncertu alebo festivalu. Či sa už jedná o živú alebo elektronickú muziku.

K výkonnému zvuku patrí aj výkonné osvetlenie. Disponujem 16 rotačnými hlavami Wash, Beam, Spot, asi 60 kusmi LED PAR, LED BAR, hazerom, výkonným dymostrojom a mnoho ďalšieho technického vybavenia pre plynulý chod akcie.

Súčasťou vybavenia je aj hliníková konštrukcia, statívy a pódium značky Tomko stage III.