DJ na svadbu

DJ STEVE

Za dve dekády profesionálneho účinkovania na DJskej scéne som nazbieral veľa skúseností, ktoré mi umožňujú niektoré situácie predvídať a doslova plniť ľuďom ich priania ešte pred tým, ako ich vyslovia. Špecializujem sa hlavne na luxusnejšie svadby, kde viem poskytnúť široké spektrum technického zabezpečenia a viac než dvadsaťročné skúsenosti. Aj vašu svadbu alebo event rád zmením na tanečnú video párty v takom štýle, aký si budete priať vy alebo vaši tancujúci hostia. Toto je moja ponuka v troch odstupňovaných balíkoch. Vyberie si každý.

ZÁKLADNÝ BALÍK.
Základná ponuka zahŕňa v podstate kompletnú výbavu Dja zo všetkým čo k zabezpečeniu svadby patrí. Kompletný zvuk, dva až tri disko svetelné efekty podľa priestoru ktoré dotvoria atmosféru na parkete, plazivý dym na prvý tanec, nasvietenie sály až do počtu 12ks LED BAR a LED PAR, vysielačkový mikrofón na príhovory, klasický dymostroj a samozrejme plne pripraveného Dja s množstvom dobrej hudby. Balík je vhodný pre klasické nízko rozpočtové svadby.

VIDEO DISCO BALÍK.
Je balík ktorý obsahuje všetko čo balík základný ale je doplnený o video produkciu realizovanú špičkovým laserovým video projektorom Xiaomi laser a premietacím plátnom ktorého veľkosť je zvolená podla podmienok samotného priestoru. Za príplatok je možné urobiť stereo videoprojekciu kde sa použijú dva takéto video projektory. Vo väčších sálach veľmi efektné! V ponuke sú dva vysielačkové mikrofóny, karaoke a Dj s množstvom videoklipov a animácií ktore dotvoria atmosféru nielen počas tanca ale aj v prestávkach pri premietaní vašich fotografií, nápisov a rôznych video prezentácií.

LUXUSNÝ BALÍK.
Luxusný balík zahŕňa v sebe základný balík, video disco balík a rozšírené osvetlenie. Jeho výhodou je že je len zlomkom ceny ako keby ste si ponuku poskladali z jednotlivých balíkov. Pri väčších sálach a stodolách odporúčam. Ak chystáte svadbu ktorá je v luxusných priestoroch nepodceňte to a určite si vyberte túto voľbu. Nebudete ľutovať.

ROZŠÍRENÉ OSVETLENIE.
Je to doplnok k základnému balíku a balíku Video Disco. Jedná sa o doplnenie osvetlenia o inteligentné rotačné hlavy ktoré vytvoria jedinečnú svetelnú atmosféru nielen počas tanca ale aj v prestávkach. Vytvárajú rotujúce svetelné obrazce na strope a stenách v rôznych variáciách a farbách ktoré opticky zušlachťujú priestor.

ŠPECIÁLNE DOPLNKY.
Bublinkostroj.
Plazivý dym ( tanec v oblakoch ). Používa sa na prvý tanec mladomanželov. Pár tancuje v hmle ktorá im obteká okolo nôh. Veľmi efektné aj pre fotografa a vaše svadobné fotografie či video.
Ozvučenie svadobného obradu exteriér aj interiér.
Ozvučenie hudobného hosťa, kapaly, speváka, cimbalovej hudby …

ČO JE MULTIMEDIÁLNA SHOW?

Je to audiovizuálna produkcia zahŕňajúca klasickú hudobnú produkciu a videodiskotéku s premietaním videoklipov, ktoré vnesú do vášho vysnívaného večera novú vlnu zábavy a zážitku. Energia z tanečných vizualizácií a videoklipov rozprúdi zábavu v každej spoločnosti. Obrazovú plochu je možné využiť aj na premietanie animácií, vašich videí alebo vašich fotografií počas celého večera. Samozrejmosťou je premietanie loga alebo svadobného textu podľa vašich predstáv. V neposlednom rade poslúži premietacia plocha aj pri KARAOKE produkcii na zobrazovanie textu pre spevákov. Maximálna zobrazená plocha má uhlopriečku  150″ t.j. cca 4m x 3m a obraz je premietaný špičkovým laserovým projektorom.

NASVIETENIE SÁLY

Ponúkam kompletné nasvietenie miestností, sál, vestibulov, chodieb, vchodov vrátane exteriérov LED PAR, LED BAR reflektormi s nespočetnými farebnými možnosťami (pozrite si fotografie v mojej galérii). Pohyblivá svetelná šou s rotačnými hlavami hazer s nedusivou jemnou hmlou dotvoria neopakovateľnú atmosféru večera, ktorú ako skúsený DJ zosúladím s dobrou tanečnou hudbou, videoklipmi a vizualizáciami.

HUDBA, KTORÚ PONÚKAM

Môj audiovizuálny archív (hudba + videoklipy) siaha už od 30. rokov minulého storočia cez dixielandy, rock’n’roll, twist, jive, hudba pre štandardné a latinskoamerické tance, rock, hard rock, česko-slovenské hity, repete melódie, funky, pôvodné ale aj súčasné latino a regeton, ľudovky na každý spôsob, východniarske kapely a ľudovky, cigánske skladby, roky 80. a 90. a samozrejme nechýbajú ani najnovšie súčasné komerčné ale aj klubové hity a videoklipy z týchto žánrov. To mi umožňuje prispôsobiť sa každej vašej hudobnej požiadavke.
Ak sú na akcii aj deti a treba ich zabaviť tancom, mám pripravené tanečné kolá s detskými pesničkami. Spievankovo, Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka …
Široký repertoár podmazovej hudby starostlivo vyberanej podľa nálady hostí dodá vášmu večeru neopakovateľnú atmosféru. Tanečné kolá sú zmesou hudobných trekov a videoklipov. Atmosféru na tanečnom parkete dotvárajú aj vizualizácie a  tancujúce postavičky v rytme hudby.

MODEROVANIE, HRY, SÚŤAŽE, KVÍZ

Môj špecifický mikrofonický hlas vás bude sprevádzať celou akciou ale aj programom, hrami a svadobným kvízom od prvého pozvania na tanečný parket až po poslednú pieseň. Môžete byť bez obáv, som rečnícky dobre vyzbrojený, ale do hudby vstupujem vždy s citom bez zbytočných fráz s dôrazom na dodržiavanie intra pri uvádzaní piesní. Pri rozprúdenej zábave zvyknem piesne spájať bez rušivých efektov a hovoreného slova.

OZVUČENIE SVADOBNÉHO OBRADU

Ak sa svadobný obrad nachádza v neozvučenom priestore, môžem poslúžiť technikou na jeho ozvučenie.

OZVUČENIE KAPELY

Rozhodli ste sa, že budete mať na vašej vysnívanej svadbe hudobného hosťa, kapelu, alebo by vám chcel niekto z hostí zahrať či zaspievať? Nie je problém ozvučiť akéhokoľvek interpreta. Stačí povedať.

KARAOKE

Pokiaľ radi spievate, tak vás isto poteší KARAOKE s kopou českých, slovenských a svetových hitov s textom premietaným video projektorom na plátno. Súčasťou sú dva kvalitné prenosné mikrofóny Sennheiser aby sa dali spievať aj duety. Ako to funguje? Pred produkciou rozdám po stoloch zoznamy piesní. Ku každej piesni je pridelené jedinečné číslo a pokiaľ si pieseň vyberiete zapíšem si ju do poradia. Keď sa po čase nazbiera pár piesní, vyhlásim karaoke kolo, rozdám mikrofóny a môžeme začať. Spevák sleduje text, ktorý beží na plátne. Miesto v texte, ktoré má spevák spievať, je označené farebne a text sa pohybuje. Karaoke skladby sú oficiálne zakúpené a sú v najvyššej kvalite. Nejedná sa o “zašumené” napodobeniny. Pre zdokonalenie hlasov spevákov používam profesionálne štúdiové efekty Hall, Echo, Chorous, aby spievaná skladba znela ako od profesionála. Ostatné je už na spevákovi a jeho hlasových dispozíciách.

Na čo všetko sa dá využiť video projektor

Pokiaľ ste si u mňa objednali multimediálny balík, máte možnosť využiť video projektor aj na iné veci ako premietanie videoklipov pri hudobnej produkcii a karaoke. Plocha môže poslúžiť v pauzách a prestojoch ako banner, na ktorom budú vaše mená a dátum svadby napísané ozdobným písmom. Je to veľmi efektné a má to ohlas. Premietaciu plochu je možné využiť na premietanie vašich fotografií, ktoré mi dodáte na USB kľúči, alebo mi fotky pošlete na úložisko a ja si ich stiahnem ešte pred svadbou. Môžu to byť fotky z vášho randenia pred svadbou alebo spoločné chvíle na dovolenke. Nezriedka sa stáva, že mladomanželia dajú aj fotky z detstva a fotky so spoločnou rodinou. Je to veľmi pôsobivá slideshow, ktorá upúta vašich hostí a mnohí si pri takýchto fotografiách poriadne zaspomínajú. Fotiek môže byť ľubovoľné množstvo. Kľudne aj tisíce. Čím ich je viac, tým lepšie, aspoň sa nebudú často opakovať. Vytriedenie fotografií si vyžiada trocha práce, ale stojí to za to, verte mi. Fotky budú bežať v prestávkach a spestria posedenie hostí, ktorí sa na mnohých fotografiách môžu nájsť. Podmienkou pri dodaní fotiek je to, aby boli všetky fotografie správne otočené a boli uložené len v jednom súbore. Inak môžu byť v ľubovoľných formátoch a rozmeroch. To isté platí aj pre vaše videá. Tie je možné takisto premietať na plátne. Poprosím dodať ich v inom súbore ako sú fotky nie spoločne s fotkami. Ďalšou zaujímavou možnosťou je aj inštalácia kamery a live zábery na tancujúcich hostí priamo z parketu.

Svadbu dotvárajú mnohé ďalšie drobnosti, ktoré sa nedajú vidieť okom, ale inými zmyslami sú veľmi citlivo vnímané a preto dbám na každučký detail počas celého hudobného večera od príchodu mladomanželov až po poslednú pieseň. Len vtedy budú mať obe strany dobrý pocit – ja z dobre vykonanej práce a hostia z dobrej zábavy.  Ak sa ešte stále rozhodujete, pamätajte, že máte len jeden pokus tak vám prajem šťastnú ruku pri výbere toho správneho DJa.

S úctou a pozdravom DJ Steve

Štefan Šlauka

Scroll Up